As Güreller

Firma No
61680769A5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Antalya Karayolu 6.Km Eskiköy Mevkii 15300 Bucak / Burdur
Telefon
02483171200
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
asgureller.com
E-Posta
info@asgureller.com
Görüntülenme
12387
Navigasyon
Yol Tarifi
´Başarı, ezberini bozup yeniliklere şans tanıyabilenlerin hakkıdır´ 1994 yılında temelleri atılan,bilgi,teknoloji ve deneyimi bir araya getirip,kaliteden ödün vermeden kendine has ürünleri tüketiciye sunan As Güreller Mermer,2000 m2´si kapalı,14000 m2 alan üzerinde kurulu tesislerinde yılda 300.000 m2 üretim kapasitesiyle üretimine devam etmektedir. Çok üretmeyi değil, kaliteli üretmeyi kendine vizyon edinmiş,müşteri memnuniyetini ön planda tutan tecrübeli ekibiyle As Güreller Mermer, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda her geçen gün hedeflerinin üzerine çıkmakta. Uygarlığın, tarihe ve doğaya sahip çıkmakla gelişeceğini düşünen As Güreller Mermer,yaptığı teknolojik yatırımlarla çevre sağlığını gözetmekte. Ayrıca ürün grubuna bölgemizde bulunan Sagalassos antik kenti´nin ismini vererek tarihi değerlerimizi koruma ve yaşatma çabası içerisinde. Dünya doğal taş rezervlerinin yaklaşık % 40´ına sahip ülkemizde, üzerine düşen sorumluğun bilincinde olan As Güreller Mermer, kendi ocağından elde ettiği hammaddeyi en iyi şekilde işleyip ülkemiz ekonomisine kazandırmanın kıvancını yaşamakta.   beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber

As Güreller , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02483171200 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurun.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı