Arzu Çelik Metal San. Ve Tİic. Ltd. Şti.

Firma No
ED5D136877
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Adana Yolu Uzeri 15. Km KAHRAMANMARAS TURKIYE
Telefon
03442360503
Web Site
arzumetal.com.tr
E-Posta
info@arzumetal.com.tr
Görüntülenme
13295
Navigasyon
Yol Tarifi
ARZU METAL SANAYİ VE TİC., 1991 yılında Kahramanmaraş ilinde kurulan ve paslanmaz çelik mutfak eşyaları alanında faaliyete başlayan firmamız, çağdaş ve yenilikçi tasarımıyla içinde bulunduğu sektörün en önde gelen firmalarından biri olmuştur.2002 yılında ARZU ÇELİK METAL SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.´ni de bünyesine katan firmamız büyüme yönünde bir atılım gerçekleştirmiştir.2600 m2 kapalı alan içerisinde, kalifiye ve tecrübeli personeli ile üretimini her geçen gün artırmakta, Türkiye´de ve dış pazarlarda bir çok firmaya fason üretim yapmaktadır. Ürünlerimizde kaliteyi, estetiği ön planda tutarak model çeşitlerini her geçen gün arttırmak temel ilkemizdir.Üretim Kapasitemiz her geçen gün artmakta olup buna paralel olarak ihracat potansiyelimiz sürekli artış göstermektedir.Kaliteden ödün vermeyen firmamız çok geniş ürün yelpazesine sahiptir.Çelik ve Kapsül tabanlı olmak üzere yüksek kaliteli çay ve kahve setleri, kettle, tencere setleri, kızartma tavası, v.b. müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretilmektedir. Firmamızın üretim departmanlarında 18/10 Ni.Cr ve en yüksek kaliteli paslanmaz çeliğe şekil verilerek, geliştirilip birer sanat eseri olarak dünya mutfaklarına sunulmaktadır./div  

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibata geçin.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03442360503 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Arzu Çelik Metal San. Ve Tİic. Ltd. Şti. olarak hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı