Arslan Süt Mamulleri

Firma No
DB39703472
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Varnalı C. N:101 Yeni M. Silivri - İSTANBUL Silivri İstanbul
Telefon
0 212 727 33 05
Web Site
arslansutmamulleri.com
E-Posta
info@arslansutmamulleri.com
Görüntülenme
15596
Navigasyon
Yol Tarifi
Dile kolay. Kuruluş: 1940. Silivri’yi yoğurdu ile meşhur yapan yerlerden bir tanesinden söz ediyoruz: Arslan Süt Mamulleri. 1940 yılında Ali Haydar Arslan amcamız kalkıyor Silivri’de 2000 lt kapasiteli ilk fabrikasında yoğurt üretimine başlıyor. Yahu anlamak ne kadar zor? O zamanda sanayi işine soyunmak, işleri büyütmeyi hayal etmek, sonra günü gelince de ortaya koyduğun yoğurt kavramının o ilçenin geleneksel şenliklerine öncülük etmesi. Peh! Üstüne de ürettiğin yoğurtların tarih olması ve hatta bazı ürünlerinin nostaljik sıfatına sahip olması. Şimdiki gençlere pek ters işler bu işler.Bakın olay şöyle gelişir; Tarih M.Ö. 3865. Mahişeker Hatun bir gün yaylada sabah sağdığı sütün üstünü açık bırakır. Gün ağarmadan kabın yanındaki beyaz gül yaprağından iki damla çiğ tanesi bu kaba düşer. (Çiğ tanesi yoğurt mayasıdır. Hışşt! Palavra yok.) Mahişeker sabah uyanınca yaptığı hatayı fark eder ve kocasından (Azman Beyi) azar işitmemek için bozulmuş süt dolu kabı sabahleyin iyice sarıp sarmalar sonra da yörük çadırının arka tarafında görünmez bir yere kaldırır. Gündelik işler falan derken kabı orada öylece unutur. Ertesi gün kabın üzerindeki örtüyü açtığında karşısında enteresan bir şey vardır. “Bu ne ola ki vay vay?!” diye düşünürkene dayanamaz bir tadına bakar. Aman da pek hoşuna gider. Hemen kocasını (Azman Beyi’ni) çağırır. Adam sorar “Ne oldu bu süte? Yoksa Alper Tunga öldü mi? “der. “Süt yuğuruldu beyim!” diye cevap verir Mahişeker. Hah! İşte “Yoğurt, yuğurt” kelimesi de oradan “Yuğurulmaktan” gelir. Akabinde bunlar karı koca dalarlar kaba ve olaylar gelişir. Çoluğa çocuğa da dağıtırlar. Şimdi bu işin tarihini de net bir şekilde bildiğimize göre kimse yoğurt Yunan, Bulgar demesin!

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemlidir.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 0 212 727 33 05 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Arslan Süt Mamulleri , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı