ARS Keypad İletişim Turizm Tic. Ltd. Şti.

Firma No
73B0C869FD
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez Mah. Tabya Cad. No:10/2 34406 Kağıthane / İstanbul
Telefon
02122919554
Yetkili
ARS Keypad
Web Site
arskeypad.com
E-Posta
info@arskeypad.com
Görüntülenme
14665
Navigasyon
Yol Tarifi
ARS Keypad;elektronik oylama, anket, motivasyon artırıcı yarışma ve oyunlar alanındahizmet vermektedir. Gerçekleştireceğiniz tüm toplantı ve aktivitelerin daha verimli, dahaeğlenceli, daha etkileşimli geçmesi için sizinle fikirbirliği yaparakorganizasyonunuzu planlamanıza yardımcı oluruz. ARS Keypad’i sektörün lideri yapan en önemli unsur ise empati olgusudur. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan, projenin gerçekleştirilip teslim edildiğison ana kadar projeniz bizim projemizdir. Maksimum verim alınabilmesi adınasizlere deneyimlerimizi, fikirlerimizi aktararak koşulsuz müşteri memnuniyetisağlamak önceliğimizdir. ARS Keypad sizin için bir tedarikçi firma değil, omuz omuza yürüdüğünüz işortağınızdır. Yıllardır yurt içi ve yurt dışı sayısız projeyi gerçekleştirenfirmamızın referansları ise gururumuzdur...  

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamızla irtibata geçin.

ARS Keypad İletişim Turizm Tic. Ltd. Şti. olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 02122919554 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı