ARS Keypad İletişim Turizm Tic. Ltd. Şti.

Firma No
FD7E336824
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez Mah. Tabya Cad. No:10/2 34406 Kağıthane / İstanbul
Telefon
02122919554
Yetkili
ARS Keypad
Web Site
arskeypad.com
E-Posta
info@arskeypad.com
Görüntülenme
14957
Navigasyon
Yol Tarifi
ARS Keypad;elektronik oylama, anket, motivasyon artırıcı yarışma ve oyunlar alanındahizmet vermektedir. Gerçekleştireceğiniz tüm toplantı ve aktivitelerin daha verimli, dahaeğlenceli, daha etkileşimli geçmesi için sizinle fikirbirliği yaparakorganizasyonunuzu planlamanıza yardımcı oluruz. ARS Keypad’i sektörün lideri yapan en önemli unsur ise empati olgusudur. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan, projenin gerçekleştirilip teslim edildiğison ana kadar projeniz bizim projemizdir. Maksimum verim alınabilmesi adınasizlere deneyimlerimizi, fikirlerimizi aktararak koşulsuz müşteri memnuniyetisağlamak önceliğimizdir. ARS Keypad sizin için bir tedarikçi firma değil, omuz omuza yürüdüğünüz işortağınızdır. Yıllardır yurt içi ve yurt dışı sayısız projeyi gerçekleştirenfirmamızın referansları ise gururumuzdur...  

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02122919554 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

ARS Keypad İletişim Turizm Tic. Ltd. Şti. olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemlidir.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile irtibata geçin.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı