Arpod Gurp - Araştırma Proje Danışmanlık

Firma No
B6CEDD4D7E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
PARK CAD.2879 SOK.YEŞİLKENT VİLLALARI ÇAYYOLU NO:23 Yenimahalle/Ankara
Telefon
03122416658
Web Site
arpod.com.tr
E-Posta
info@arpod.com.tr
Görüntülenme
14685
Navigasyon
Yol Tarifi
2010 yılında kurulan Arpod grup olarak temel amacımız hedeflenen sektörlerde teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim hızını ve kalitesini maksimize etmek alanında mükemmeli yakalamayı misyon edinmiş çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz . Günümüzde Arpod grubunda 11 şirket bulunmaktadır. Çalışma alanlarımız AR-GE Proje Danışmanlık Yazılım Simulasyon Yazılımı Simulatör Yönetimi Sağlık Savunma Enerji Bilgi Teknolojileri CBS(Coğrafi Bilgi Sistemleri) Jeoloji Maden Jeolojisi ve bu alanlardaki servislerdir. Arpod, tüm şirketleriyle birlikte bünyesinde 70 yetkin, deneyimli mühendis barındırmaktadır. Çözümlerimiz uzman ekiplerimizin ihtiyaçlarınıza uygun prototip dizayn etme amacıyla, çeşitli konularda yapılan derin araştırma çalışmaları sonucunda oluşturulmaktadır. Uzman ekiplerimiz alanlarında son gelişmeler ışığında bilgiyi emekle harmanlayarak siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03122416658 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Arpod Gurp - Araştırma Proje Danışmanlık olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Mükemmel ya da en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı