Arme Araştırma Risk Yönetimi Mühendislik Eğitim

Firma No
FC9A99E471
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Türkocağı Cad.no:3 Kat:4 Cağaloğlu / İSTANBUL
Telefon
02125198630
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
armetr.com
E-Posta
info@armetr.com
Görüntülenme
13348
Navigasyon
Yol Tarifi
Arme 1999 yılında, ?güvenli bir yaşam için istisnai çözümler ? sloganıyla yola çıktığında, sahip olduğu bilgi birikimin yanında yaptığı işleri seviyor olmasından güç aldı. 1999?dan bu yana yaptığımız her işe, yürüttüğümüz her projeye ve hizmet verdiğimiz her kurumsal müşteriye özel çözümler üretmenin, risklerin yönetilmesinde evrenselden beslenen bir yerelliğin peşinde olduk. Hizmet alanlarımıza yönelik eksilmeyen merakımız, yıllar içinde artan uzmanlığımız ile yüzlerce projeye imza attık. On binlerce kişinin hayatına eğitim aracılığıyla dokunmaya çalıştık. Türkiye için birçok ?ilk? projeyi hayata geçirdik. Geldiğimiz noktada, kendimizi hala, henüz yola çıkmış birinin samimi heyecanı içinde hissediyoruz.. İşimizi biliyor ve seviyoruz. Türkiye?nin alanındaki en eski kurumlarından biri olarak, uzun yolculuğumuzda karşılaşmak dileğiyle.  

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile irtibat kurunuz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02125198630 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak biz konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Arme Araştırma Risk Yönetimi Mühendislik Eğitim olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı