Arı Eczanesi

Firma No
83DB2EB14D
İl
Ordu
İlçe
Ünye
Sektör
Eczane
Adres
Atatürk, Çambaşı Cd. 84A, 52300 Ünye/Ordu
Telefon
(0452) 323 17 27
Görüntülenme
10789
Navigasyon
Yol Tarifi

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Arı Eczanesi olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Ordu Ünye ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: (0452) 323 17 27 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibat kurun.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı