Arf Sigorta

Firma No
334A805F76
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez Mh. Sanayi Cd. No:27 Yenibosna / İstanbul
Telefon
02125036000
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
arfsigorta.com
E-Posta
info@arfsigorta.com
Görüntülenme
14062
Navigasyon
Yol Tarifi
Bu güvenin arkasında 16 yıllık tecrübe yatıyor. GHKM-T (Güven, Hız, Kalite, Memnuniyet) sayesinde sarsılmaz bir temel üzerine inşaa edilmiş olan ´arf sigorta´ sektördeki yerini kurumsal değerlerine sahip çıkarak ve bağlı bulunduğu kriterlerden asla taviz vermeyerek, ´yeni nesil sigortacılık´ta bu yöndeki bütün ihtiyaçlara güçlü kadrosuyla günün 24 saati haftanın 7 günü ´7/24´ sistemiyle acentelerine ve müşterilerine kusursuz bir hizmet sağlıyor. Çağımızın vazgeçilmezi ´zaman´ı sahip olduğu güçlü teknolojik altyapısıyla destekleyen ´arf sigorta´ acentelikler ve bağlı olduğu şirketlerle sürekli içiçe ve kontakt halinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına net ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektedir. 16 yılın her anı göstermiştir ki ´arf sigorta´ya bağlı olarak çalışan acenteler, hizmeti en hızlı, eksiksiz, güleryüzlü ve profesyonel bir şekilde almış ve bunun neticesinde ortaya güzel ilişkiler çıkmıştır. Ve gelecek daha nice seneler de gösterecektir ki ´GHKM-T´ ile birbirinden ayrılması zor olan bu bağlılıklar ´arf sigorta´ aracılığıyla geleceğe en güzel şekilde taşınacak ve bu yönde bir köprü vazifesi görecektir. Arf Sigorta.com Arif İdeal Sigorta´nın patentli markası ve web sitesidir. ´Arf Sigorta´ farkını daha yakından hissetmek ve detaylı bilgi almak için kurumsal müşteri yetkilimize 0 212 503 60 00 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz...  

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanmak için lütfen iletişim kurun.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Arf Sigorta , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02125036000 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı