Arda Proje Danışmanlık

Firma No
E89694DBA7
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Buğday Pazarı Mah. Atatürk Bulvarı Büyük Saray Apt. No:27/16 -ÇANKIRI
Telefon
03762120525
Web Site
ardaprojedanismanlik.com.tr
E-Posta
info@ardaprojedanismanlik.com.tr
Görüntülenme
14323
Navigasyon
Yol Tarifi
Arda Proje Danışmanlık ; Firmamız Çankırı´da 2013 yılında, Tkdk, Kuzka, AB, Kosgeb, Tarım Bakanlığı (Kırsal Kalkınma), TÜBİTAK ve diğer ulusal ve uluslararası ajansların verdiği hibeler ve uygun teşvik imkanlarından faydalanmalarını sağlamak amacıyla ihtiyaç duyulan konularda proje hazırlanması, yatırım danışmanlığı hizmeti sunmak, kalite belgeleri alımı hizmeti sunmak, marka patent başvuruları yapmak ve diğer işletme konusu danışmanlıklarının yanı sıra yeminli tercüme ve eğitim danışmanlığı yapmak üzere kurulmuştur. Yenilikçi vizyonu ve bünyesinde bulundurduğu Ziraat Mühendisleri, Ziraat teknikerleri ,İngilizce-Almanca-Fransızca-Arapça Yeminli Tercümanları ve Kobi Uzmanları(Uygulamalı Girişimcilik Eğitmenleri) ile hedefleri doğrultusunda sürekli büyümeyi ve büyürken İlimiz ve Ülkemize katkı sağlayacak büyük projelere imza atmayı hedeflemektedir. Arda Proje Danışmanlık, uzman kadrosu ve kurumsal yapısıyla , gelişen sektörlerde proje üretme ve iş geliştirme konularında çok yönlü koordinasyon ve bütünlüğü oluşturma , ihtisaslaşmayı sağlama ve hedeflerine global nitelik kazandırma misyonunu etkin bir şekilde sürdürmektedir.  

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Arda Proje Danışmanlık olarak bizler hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemlidir.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03762120525 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı