Aras Kargo Kızıltepe Cep Şubesi

Firma No
3E4C7C781E
İl
Mardin
İlçe
Kızıltepe
Sektör
Kargo Şirketi
Adres
Yenikent Mahallesi Toki Caddesi Firdevs apt, D:No:14/A, 47400 Kızıltepe/Mardin
Telefon
0549 782 09 95
Görüntülenme
1340
Navigasyon
Yol Tarifi

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Aras Kargo Kızıltepe Cep Şubesi olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Mardin Kızıltepe lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için işletmemizle iletişim kurunuz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 0549 782 09 95 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı