Aras Kargo Karamürsel Şubesi

Firma No
4070B5E806
İl
Kocaeli
İlçe
Karamürsel
Sektör
Kargo Şirketi
Adres
Kayacık, Rauf Denktaş Blv. No:70A, 41500 Karamürsel/Kocaeli
Telefon
0549 781 91 08
Görüntülenme
1134
Navigasyon
Yol Tarifi

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurun.

Bizimle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Aras Kargo Karamürsel Şubesi olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Kocaeli Karamürsel ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 0549 781 91 08 Ayrıca sayfamızda bulunan adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı