Aras Kargo Gündoğdu Şubesi

Firma No
93F570ADD3
İl
Tekirdağ
İlçe
Süleymanpaşa
Sektör
Kargo Şirketi
Adres
Hürriyet, Tepebaşı Cd No: 14 D:1a, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ
Telefon
0549 823 18 82
Görüntülenme
1113
Navigasyon
Yol Tarifi

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Aras Kargo Gündoğdu Şubesi olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Tekirdağ Süleymanpaşa lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İşletmemizi ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemiz ile iletişime geçiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemlidir.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 0549 823 18 82 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı