Ar-Ge Vinç ve Forklift

Firma No
9D37E797EC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
ÇANAKKALE ASFALTI NO:78 BANDIRMA, 10200, Bandırma, Balıkesir,
Telefon
02667140707
Yetkili
EYÜP ÇAKIR (Genel Müdür)
Web Site
argevinc.com
E-Posta
info@argevinc.com
Görüntülenme
12950
Navigasyon
Yol Tarifi
AR-GE VİNÇ; forklift, kamyon üstü ve teleskopik vinç kiralama ve ağır nakliyat sektöründe faaliyet gösteren bir limited şirketidir.Yönetim kurulu başkanı Eyüp ÇAKIR 1985 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürdüğü Bursa ve Bandırma?dan merkezini Balıkesir?de kurduğu şirketiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Araç parkını yeni ve kaliteli vinç ve ekipmanlarıyla genişleterek faaliyetlerine devam eden AR-GE VİNÇ müşterilerimiz gözünde her zaman profesyonel hizmet ve yüksek emniyetli hizmet kalitesi anlamını taşımaktadır. İş hayatı boyunca çalışanlarının yeteneğine ve özsermayesine güvenerek hareket eden AR-GE VİNÇ LTD. ŞTİ. ilkeleri ve çalışma prensipleri ile saygınlığını günden güne arttırmaktadır. Kültürel değerlerinden ödün vermeden günümüzün çağdaş değerlerine uygun ilke ve prensiplerle çalışmalarına devam etmektedir.  

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için önemlidir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Ar-Ge Vinç ve Forklift , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Firmamızı ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02667140707 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı