Antalya Opay Otomotiv

Firma No
895CBB9A5C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Akdeniz Sanayi Sitesi 5010 Sokak No:16 Antalya
Telefon
02422210052
Web Site
opayotomotiv.com
E-Posta
info@opayotomotiv.com
Görüntülenme
13987
Navigasyon
Yol Tarifi
1997 Yılında Opel Özel Servisi olarak hizmet vermeye başlayan servisimiz, 2007 yılında Chevrolet marka araçların tüm servis ve yedek parça hizmetini özel servis olarak almış ve otomotiv sektöründe geniş bir çerçevede hizmet vermeye başlamıştır. İlerleyen günlerde Antalya Opay Otomotiv yeni markalarıyla ve daha birçok yenilikleriyle hizmetlerini arttıracaktır. Servisimizde Opel marka araçların bütün yedek parçalarının ve aksesuarlarının satışı ile, boya, kaporta ve tamiratları yapılmaktadır. Daha önceki yıllarda Karayolları Genel Müdürlüğü´nün ve Çevre İl Müdürlüğü´nün koordineli bir şekilde yürüttüğü egzos emisyon ölçümü ve emisyon pulu işlemleri 08.08.2005 tarihinden itibaren servisimizce yapılmaya başlanmıştır. Servisimizde aracınızın bakımları, her tür tamir, onarım, trafik sigortası, kasko sigortası, hasar işlemleri, yedek parça ve aksesuar satışı, kaporta boya işleri, rot balans ayarlaması,... kısacası araç sahibinin aracı ile ilgili her türlü işlemleri servisimiz tarafından yapılmaktadır.  

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02422210052 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Antalya Opay Otomotiv olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamız ile irtibata geçin.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı