Ankyra Reklam Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.

Firma No
C9BF32B207
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Samsun Devlet Yolu 16.km No.329 (Çalışkanlar Petrol Yanı) Kayaş ANKARA
Telefon
3123727938
Yetkili
Şahin Acar
E-Posta
ankyrareklam@gmail.com
Görüntülenme
12545
Navigasyon
Yol Tarifi
,Ankyra Reklam Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.,Şahin Acar,Basın ve Yayın,Basın Yayın Kuruluşları

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 3123727938 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanmak için işletmemiz ile iletişime geçin.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ankyra Reklam Tanıtım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı