Anka Alüminyum Ltd. Şti.

Firma No
51D7C9F846
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Karpuzlu 1. Cad. No: 19 Siteler - Ankara
Telefon
03123492652
Web Site
ankaaluminyum.com
Görüntülenme
13295
Navigasyon
Yol Tarifi
Satış mağazası olarak 1992 yılında ticari hayata başladık. Sürekli artan müşteri portföyüyle birlikte zaman içinde hızlı ve planlı bir büyüme gösterdik. ? 1996 yılında; Ankara Siteler´de Elektrostatik Toz Boya Tesisimizi kurduk. ? 2004 yılında; yine Ankara Siteler´;de ikinci satış mağazamızı; ? 2006 yılında; Ostim ve İvedik Organize Sanayi Bölgelerinde yoğunlaşan müşteri portföyümüze daha hızlı ve yakından hizmet verebilmek amacıyla ürün çeşitliliğini de artırarak Ağaç İşleri Sanayi Sitesi´nde 1200 m² kullanım alanlı 3. Satış mağazamızı faaliyete geçirdik. ? 2010 yılında, Ankara Kazan yolu üzerinde bulunan Keresteciler Sanayi Sitesi´nde 4500 m² kullanım alanına sahip, mevcut mağazalarımıza lojistik destek sağlamak ve bu bölgede bulunan müşterilerimize yakından hizmet verebilmek amacıyla merkez üs kurulmuştur. Alüminyum kompozit panaller, alüminyum doğrama ve işleme makinaları, alüminyum doğrama ve cephe profillerinde kullanılan aksesuarlar, cam balkon kapama sistemleri, üstten askılı vitrin sistemleri ve bu sistemlerde kullanılan aparatlar, alüminyum merdiven korkulukları ve aksesuarları ve jaluzili bölme profilleri faaliyet sahamız içindedir.  

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03123492652 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Anka Alüminyum Ltd. Şti. , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı