Anelsan Otomotiv

Firma No
83ED50B011
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İvedik Organize Sanayi 35. Cadde Altın Örnek İş Mrk. No:118 İvedik / Ankara
Telefon
03123940674
Web Site
anelsan.com.tr
E-Posta
info@anelsan.com.tr
Görüntülenme
12753
Navigasyon
Yol Tarifi
Anelsan Otomotiv, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi 35. Cadde Altın Örnek İş Merkezi No:118´de oto servis ve otogaz dönüşüm sistemleri konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Servisimiz, 12047 TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (HYYB), Makine Mühendisleri odasından alınan SMM ve Mühendis Yetki Belgesi´ne sahip olup, montajlarımız yasal ve nizami kurallar çerçevesinde yapılmaktadır. Bilindiği gibi ülkemizde 70-80 çeşit otogaz markası bulunmaktadır. Müşterilerine kaliteli malı uygun fiyatla sunmayı ana hedef alan firmamız, dünyanın en sorunsuz ve tanınmış, sektöründe kendisini ispatlamış markaların bayilikleri ile çalışmaktadır. Türkiye genelinde yaygın servis ağına sahip olan tüm lpg sistemlerimiz, 2 yıl 100.000 km. garanti kapsamı altındadır. Sorunsuz bir lpg montajı için sistemin kalitesi kadar, işçiliğin de ne derece önemli olduğunu biliyoruz. Montaj teknikerlerimiz, distribütör firmalarda montaj eğitimlerini tamamlamış, sertifikalı ve kusursuz montaj yapabilecek beceriye sahiptir. Yapılan LPG dönüşümü sonrası aracınızda hissedilir en ufak performans kaybı yaşamadan en yüksek tasarrufu elde edersiniz. Montaj sonrası servis konusunda en hızlı ve garantili bir şekilde sorunu çözümleyecek bilgi ve ekipmana sahip olan firmamız periyodik bakım ve kontrollerede gereken hassasiyeti göstermektedir. Servisimiz´de tüm araçların mekanik bakımları yapılmaktadır. Konusunda uzman kadromuz ve yüksek teknoloji ekipmanlarımızla, marka bağımsız tüm araçlara özel servis hizmeti verilmektedir.  

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

Bizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03123940674 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Anelsan Otomotiv olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı