Ançağsan Hidrolik Silindir Mühendislik (Üretim)

Firma No
D8430EB21F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
1230. Sokak No: 53 06370 Ostim / Ankara
Telefon
03123545258
Yetkili
Muhammed ANDUSE
Web Site
ancagsan.com.tr
E-Posta
satis@ancagsan.com.tr
Görüntülenme
12880
Navigasyon
Yol Tarifi
1988 yılında iş makinaları yedek parça imalatı ile sektöre giriş yapan ANÇAĞSAN, 1997 yılından itibaren hidrolik silindir imalatına başlamıştır. Bugün 5 ton´dan 1200 ton´a kadar değişik ebat ve strokta 700 bar silindir üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke edinenANÇAĞSAN; kalite odaklı yapısıyla hizmet vermekte ve müşteri beklentilerinin ötesinde ürünler sunmayı amaçlamaktadır. İş ve inşaat makineleri silindirleri, teleskobik silindirler, endüstriyel silindirler ve ´anca´ markalı 700 bar yatık silindirler, delikli silindirler, vidalı silindirler, tek etkili yay dönüşlü silindirler, çift etkili silindirler ve yüksek tonajlı silindirlerin üretimiyle sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan ANÇAĞSAN, gerçekleştirdiği her aşamada kaliteye ve ürün geliştirmeye yatırım yapmaktadır. ANÇAĞSAN´ın üretimini gerçekleştirdiği hidrolik silindirler; ekskavatörlerde, yükleyicilerde, vinçlerde, forkliftlerde, zirai makinelerde vb. kullanılmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz demir çelik endüstrisi ile madencilik gibi ağır şartlara sahip sektörlerde ve çimento fabrikalarında bakım faaliyetlerinde özellikle tercih edilmektedir. ANÇAĞSAN, kendi imalatının yanında; müşteri tarafından sağlanan numune, teknik resim veya parça numarasına göre de, deneyimli mühendisleri ve teknik kadrosu ile projelendirme ve üretim gerçekleştirmektedir. ANÇAĞSAN´da ürünün kalitesinden sorumlu tüm çalışanlar; tasarım, malzeme tedariki, üretim, ürün doğrulaması ve sevkiyat faaliyetlerinin her aşamasında ´kalite kontrol edilmez, üretilir´ felsefesi ile görev yapmaktadır. ANÇAĞSAN, tüm çalışanlarının, sorumlu olduğu görevlerde sürekli gelişimini sağlamak için şirket içi ve şirket dışı eğitimlere bizzat önem vermektedir. ANÇAĞSAN´ın en önemli değeri mutlu müşteriler bırakmaktır.  

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03123545258 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ançağsan Hidrolik Silindir Mühendislik (Üretim) , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Firmamızı ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı