Ançağsan Hidrolik Silindir Mühendislik (Satış)

Firma No
4B0876EF71
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
1200. Sokak No:150 06370 Ostim / Ankara
Telefon
03123545380
Yetkili
Pınar ERGÜNER
Web Site
ancagsan.com.tr
E-Posta
pinar@ancagsan.com.tr
Görüntülenme
12918
Navigasyon
Yol Tarifi
1988 yılında iş makinaları yedek parça imalatı ile sektöre giriş yapan ANÇAĞSAN, 1997 yılından itibaren hidrolik silindir imalatına başlamıştır. Bugün 5 ton´dan 1200 ton´a kadar değişik ebat ve strokta 700 bar silindir üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke edinenANÇAĞSAN; kalite odaklı yapısıyla hizmet vermekte ve müşteri beklentilerinin ötesinde ürünler sunmayı amaçlamaktadır. İş ve inşaat makineleri silindirleri, teleskobik silindirler, endüstriyel silindirler ve ´anca´ markalı 700 bar yatık silindirler, delikli silindirler, vidalı silindirler, tek etkili yay dönüşlü silindirler, çift etkili silindirler ve yüksek tonajlı silindirlerin üretimiyle sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan ANÇAĞSAN, gerçekleştirdiği her aşamada kaliteye ve ürün geliştirmeye yatırım yapmaktadır. ANÇAĞSAN´ın üretimini gerçekleştirdiği hidrolik silindirler; ekskavatörlerde, yükleyicilerde, vinçlerde, forkliftlerde, zirai makinelerde vb. kullanılmaktadır. Ayrıca ürünlerimiz demir çelik endüstrisi ile madencilik gibi ağır şartlara sahip sektörlerde ve çimento fabrikalarında bakım faaliyetlerinde özellikle tercih edilmektedir. ANÇAĞSAN, kendi imalatının yanında; müşteri tarafından sağlanan numune, teknik resim veya parça numarasına göre de, deneyimli mühendisleri ve teknik kadrosu ile projelendirme ve üretim gerçekleştirmektedir. ANÇAĞSAN´da ürünün kalitesinden sorumlu tüm çalışanlar; tasarım, malzeme tedariki, üretim, ürün doğrulaması ve sevkiyat faaliyetlerinin her aşamasında ´kalite kontrol edilmez, üretilir´ felsefesi ile görev yapmaktadır. ANÇAĞSAN, tüm çalışanlarının, sorumlu olduğu görevlerde sürekli gelişimini sağlamak için şirket içi ve şirket dışı eğitimlere bizzat önem vermektedir. ANÇAĞSAN´ın en önemli değeri mutlu müşteriler bırakmaktır.  

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanmak için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03123545380 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Bizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ançağsan Hidrolik Silindir Mühendislik (Satış) olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı