Anadolu Ajansı

Firma No
2C7C621AE6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
MerkezefendiMahallesi Mevlana Caddesi Toya Plaza No:140
Telefon
02125131090
Web Site
aa.com.tr
E-Posta
istanbul@aa.com.tr
Görüntülenme
12985
Navigasyon
Yol Tarifi
Anadolu Ajansı´nın tarihi, Türkiye Cumhuriyeti´nin tarihi ile adeta özdeştir. Türkiye Büyük Millet Meclisi açılmadan 17 gün önce 6 Nisan 1920´de kurulan Anadolu Ajansı, TBMM´nin çıkardığı ilk yasaları duyurdu; Milli Mücadele´nin ve Kurtuluş Savaşı´nın her aşamasına, Cumhuriyet devrimlerine tanıklık etti. İstanbul´un 16 Mart 1920´de resmen işgali ve Meclis-i Mebusan´ın kapanması üzerine Mustafa Kemal Paşa, Ankara´da toplanacak Meclis için seçim yapılmasını illere bildirdi. Artık İstanbul´da kalınamayacağını gören bazı aydınlar da bir süredir Milli Mücadele´ye katılmanın yollarını aramaktaydı. Bu gelişme, Anadolu Ajansı´nın kuruluşunu da sağlayacaktı. Ankara´ya doğru yola çıkan iki ayrı kafilede yer alan sahibi Yunus Nadi (Abalıoğlu) ile gazeteci yazar Halide Edip (Adıvar), 31 Mart´ta Geyve´de buluştular. Tren istasyonundaki mola sırasında Ankara´ya gider gitmez ilk iş olarak ´bir ajans teşkilatı´ kurulmasının gerekliliğini görüştüler. Ajansın adını konuşurlarken; ´Türk,´ ´Ankara,´ ´Anadolu´ seçenekleri arasından ´Anadolu Ajansı´ isminde karar kıldılar.  

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de önemlidir.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02125131090 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen irtibat kurunuz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba sarf etmekteyiz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Anadolu Ajansı olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı