AMCOR TOBACCO PACKAGING

Firma No
75FE75909D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
10006/1 Sokak No:6 AOSB Cigli Izmir Turkey
Telefon
02323768758
Yetkili
Aslı AYTAR
Web Site
amcor.com/
E-Posta
asli.aytar@amcor.com
Görüntülenme
15057
Navigasyon
Yol Tarifi
Amcor has come a long way to become one of the world´s top global packaging companies. 1860s Australian Heritage Amcor´s history dates back to the 1860s when Samuel Ramsden, a young stone mason Yorkshire, arrived in Australia with his bride to seek his fortune in a new land. He established Victoria´s first paper mill on the banks of the Yarra River in Melbourne. For most of its life the company was known as APM - Australian Paper Manufacturers and its products even then touched the daily lives of all Australians. The pictures above are, left to right: Samuel Ramsden, Founder of the company. Botany Paper Mill, Circa 1900. Amcor was the first company to collect paper for recycling with a horse and cart. The former Australian Paper Manufacturer´s logo and letterhead. In the 1970s and 1980s the company added a range of diverse packaging interests to its traditional papermaking activities. This was achieved through creating new business partnerships and making strategic acquisitions in order to expand and diversify the company?s activities. With the focus gradually changing and as the company moved towards the future, the company name did not quite fit with the new focus of this young, energetic Australian company. It was decided that the company name should be changed. On May 1, 1986 APM became Amcor Limited, a name that has become increasingly well known throughout the world for its packaging innovation and its global reach. Amcor´s Changing Global Face World-renowned innovation and customer service has seen Amcor expand its Australian heritage to now serve markets around the globe. Profitable organic growth and strategic acquisitions and divestments continue to build change the face of Amcor and reinforce our global leadership position in packaging innovation.  

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02323768758 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

AMCOR TOBACCO PACKAGING olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı