Amazon Akvaryum Pet Center

Firma No
68CAAF2C9D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Hekimoğlu Ali Paşa Cad.No 138 Kmp./Fatih/İstanbul
Telefon
02125876255
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
pasamama.com
E-Posta
destek@pasamama.com
Görüntülenme
13690
Navigasyon
Yol Tarifi
,Amazon Akvaryum Pet Center,Amazon Akvaryum Pet Center Bahçe ve Ev,Amazon Akvaryum Pet Center Akvaryum,İSTANBUL,İSTANBUL Bahçe ve Ev,İSTANBUL Akvaryum,ÜSKÜDAR,ÜSKÜDAR Bahçe ve Ev,ÜSKÜDAR Akvaryum,,,pasamama.com,

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02125876255 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için firmamız ile iletişim kurunuz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Amazon Akvaryum Pet Center , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı