Alyans Mermer

Firma No
9C3065CFE3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Hürriyet Mahallesi Mermer Fabrikaları Kümesi No:15 Kocabaş Kasabası Denizli
Telefon
02588145982
Yetkili
Yunus UYTUN
Web Site
alyansmermer.com.tr
E-Posta
info@alyansmermer.com.tr
Görüntülenme
12428
Navigasyon
Yol Tarifi
Alyans Mermer Ltd. deneyimli personel ancak sınırlı maddi güç ile 2000 yılında Kocabaş, Denizli?de kurulmuştur. İşin başında zorluklarla karşılaşmasına rağmen Alyans Mermer Ltd. kısa sürede ilkeleri ve seçkin makineleri ile mermer sektöründe saygın şirketlerden biri haline gelmiştir. 30.000 m2 açık ve 6.000 m2 kapalı alanda blok, plaka, traverten fayans, patern set, mozaik, patlatma ve eskitme ürün çeşitlerini üretmektedir. Alyans Mermer yılda 30.000 metreküp traverten blok ve aylık 50.000 metrekare fayans üretimi yapmaktadır. Doğaya zarar vermeden bu eşsiz güzellikleri insanlarla buluşturabilmek temel hedefimizdir. Alyans Mermer?in en önemli özelliği insanların değişen zevk ve ihtiyaçlarını takip edebilmesidir. Alyans Mermer teslimat süresi, kalite istikrar ve güveni korumak ve geliştirmek için çaba sarf eder.  

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen iletişim kurunuz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02588145982 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Alyans Mermer olarak hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı