Altıntaş Kuyumculuk

Firma No
FA1157E07A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yıldırım Mh. Ali Fuat Başgil Cd. No:55
Telefon
02126497879
Web Site
altintaskuyumculuk.com
E-Posta
info@altintaskuyumculuk.com
Görüntülenme
12580
Navigasyon
Yol Tarifi
Altıntaş Kuyumculuk 1993 yılında Zekeriya Altıntaş tarafından kurulmuş ve halkımıza hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız kaliteyi güvenilir bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunmayı prensip edinmiştir. Label, Favori, Jival, Romanson gibi tanınan markaların satışını yapan firmamız, kolay ödeme seçenekleriyle ve uygun taksit imkanlarıyla hizmetinizdedir. Kuruluşumuzdan bugüne müşterilerimizle olan ilişkilerimize her daim öncelik vermekteyiz. Sizin güveniniz ile bugünlere gelen firmamız her geçen gün size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır  

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçin.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Altıntaş Kuyumculuk , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02126497879 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı