Alternatif Mermer

Firma No
C9DC1C4029
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 2. Blok No: 3 AMASYA
Telefon
03582735361
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
alternatifmermer.com.tr
E-Posta
info@alternatifmermer.com
Görüntülenme
12283
Navigasyon
Yol Tarifi
1976 Yılında AMASYA? da kum harfiyat sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş olup, çalışma alanlarına hazır beton santrali, müteahhitlik ve konkrasör işletmeciliğini de ekleyerek özverili hizmetlerine devam etmektedir. Tüm bu çalışmalar çerçevesinde hızla büyüyen EMEK İnşaat 1998 yılında faaliyet alanlarına bir yenisini daha ekleyerek sektöründe de ALTERNATIF MERMER olarak adını TÜRKİYE ve DÜNYA pazarlarında tanıtmayı başarmıştır. EMEK İnşaat olarak bu güne kadar yaptığımız tüm çalışmalarımızda göstermiş olduğumuz performans, başarı ve kalite politikasını bundan sonraki faaliyetlerimizde de siz müşterilerimize yansıtmaya devam edeceğiz. Kalitesini tüm dünyaya kanıtlamakta kararlı olan Alternatif Mermer tamamı kendi ocaklarından ürettiği mermerleri, en son teknolojiyle donanımlı makineleri ve yetişmiş personeli ile kendi fabrikasında özenle işleyerek Türkiye ve Dünya pazarına sunmaktadır.  

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için işletmemizle irtibat kurunuz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Alternatif Mermer olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 03582735361 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı