Altay Otomotiv

Firma No
8896D62289
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Macun Mah. Uzay Çağı Cd No:9 Ostim/Ankara?
Telefon
03123851271
Web Site
altayotomotiv.com.tr
E-Posta
info@altayotomotiv.com.tr
Görüntülenme
14182
Navigasyon
Yol Tarifi
Altay Otomotiv Emek semtinde 1972 yılında Kaya Renault olarak kurlumuştur. 1986 yılında Ostim?de 780m2?lik Renault Yetkili Servisi olarak faaliyetlerine devam etmiştir. 36 yıllık bir tecrübenin eseri ile 05.07.2008 tarihinde 4500 m2?lik dev tesisini inşaa ederek yeni adresine taşınmıştır. Son teknolojiye sahip cihazlar ile donatılmış, sertifikalı uzman teknisyenler tarafından, çağdaş normlara uygun olarak yürütülen teknik çalışmalar , ISO 9000 kalite standart belgeli ve Avrupa standartlarına uygun teknik cihazlar ile servis faaliyetlerini yürütmektedir. Fabrika standartlarında kalite teknik servis onarımı, kaporta onarımı ve boya hizmetlerini sürdürmektedir. Servis faaliyetlerinin dışında 2. el araç alım - satım, sigortacılık hizmetleri ve kısa dönem araç kiralama faaliyetlerini de devam etmektedir. Meslek ahlakına uygun, sürekli kendini yenileyen ve 1972 yılından bu yana servis alanına odaklanan Altay Otomotiv emin adımlarla ilerleyerek yeni kalite politikası ve kurumsal kimliğini geliştirerek marka ve imajına yakışır bir organizasyonla 4500 m2 kullanım alanı daha ileri götürmek amacıyla Ankara ili çevresinde faaliyetlerini geliştirerek büyümeyi hedeflemiştir.  

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için lütfen iletişime geçiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03123851271 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Altay Otomotiv , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı