ALTA VİNÇ MAKİNA LTD.ŞTİ.

Firma No
2F2FA6BA32
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Örnek Mah. Şehit Caher Dudayev Cad. No:15 Yarış Plaza. K: 3 - 4 D: 6 - 8
Telefon
2164563038
Web Site
altavinc.com
E-Posta
info@altavinc.com
Görüntülenme
12400
Navigasyon
Yol Tarifi
ALTA VİNÇ LTD. ŞTİ. İtalya?nın önde gelen kule vinç imalatçısı TGM GRU SRL?nin Türkiye ve Asya pazarının dağıtıcı firması olarak kurulmuştur. Kule vinç sektöründe bir ilk olan üstten gergisiz (topless) model kule vinçlerin imalatı konusunda profesyonel ve titiz çalışmalarının sonucu elde etmiş olduğu başarıya türkiye pazarında da devam etmektedir. Konusunda uzmanlaşmış teknik servis kadromuz ile siz değerli müşterilerine hak ettiği kalitedeki hizmeti sunmaktadır. Avrupa ülkelerinde yakalamış olduğu başarılı çalışmaları Türkiye pazarında da Alta Vinç ortaklığı ile çok kısa termin süreleri, ekonomik fiyat politikası ve tarafınıza sağlayacağı proje çözümleri ile kısa sürede yakalamış bulunmaktayız. Tüm yeterlilik ve garanti belgelerine sahip T.G.M GRU SRL marka kule vinçleri Türkiye Distribütörü Alta Vinç Makina sizleri, sizlerle işbirliği yapmaya davet ediyor.  

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 2164563038 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin tümü için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

ALTA VİNÇ MAKİNA LTD.ŞTİ. olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşletmemizi ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgilerimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı