Alperen Danışmanlık

Firma No
6BA71B6B87
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sancaktepe Mah. Birlik Cad. No: 6 Fera İş Merkezi Büro No:33, Bağcılar 34200, İSTANBUL-TÜRKİYE
Telefon
02124350213
Web Site
alperendanismanlik.com
E-Posta
info@alperendanismanlik.com
Görüntülenme
13143
Navigasyon
Yol Tarifi
Yıllar içerisinde elde ettiği tecrübesinin yanında çalışmaya başladığı ilk günkü heyecanını taşıyan Alperen Danışmanlık Şirketi çalışanları olarak, kurulduğumuz ilk günden itibaren gerçek manası ile sunduğu yönetim danışmanlık hizmetleri yanında firmaların gerçekleştirmek istediği projelerin, uygun olabilecek en doğru ulusal/uluslararası hibe kaynaklar ile desteklenmesini sağlayarak ülke ekonomisine katma değer sağlamak için hizmet sunmaktadır. Çalışmalarımızda elde ettiğimiz yüksek başarı oranı ile bünyemize kattığımız çok sayıda referans ile doğru yolda ilerlediğimizi kendimize ve çevremize kabul ettirmiş olmakla beraber, her gün kendimizi daha da geliştirmeyi görev edindik. Toplam kalite yönetiminin gerçekleşebilmesi için tüm organizasyonda ?kalite bilinci? oluşturulmalı ve kalite geliştirme çalışmalarının hiç bir zaman sona ermeyeceği bilinmelidir. Şirketlerin uluslararası nitelikte kaliteli ürün ve hizmet üretmesindeki başarısı ise; kalite standartları danışmanlığında doğru çözüm ortağının seçilmesine bağlıdır. Alperen danışmanlık, şu anda sektörde her konuda uzman danışmanlar yetiştirmiştir ve yaklaşık bu güne kadar 250 şirketin yönetim sistemi danışmanlıklarını ve bunlara ait eğitim hizmetlerini gerçekleştirmiştir. AR-GE PROJE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ISO 14001:2004 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ OHSAS 18001:2007 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ISO 22000:2005 HACCP GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ SO/IEC 27001:2005 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİMİ SİSTEMİ TS 16949 OTOMOTİV CE İŞARETİ  

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02124350213 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile iletişime geçin.

Alperen Danışmanlık olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere bu sayfadan kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı