Alper Otomotiv

Firma No
B9E84A33B6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Orhangazi C. No:4 Maltepe İstanbul
Telefon
02164590838
Web Site
alperotomotiv.com
E-Posta
info@alperotomotiv.com
Görüntülenme
14032
Navigasyon
Yol Tarifi
Şirketimiz; 1994 yılından bu yana RENAULT ve DACİA marka tüm araçlara Yetkili Servis ve Yedek Parça satış hizmeti vermektedir. Kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve teknolojiyi ´Renault´ çatısı altında müşterilerimize sunmaktayız. Yine bu çatı altındaki amacımız 1976´dan bu yana gelen hizmet tecrübemizle otomotiv sektöründe bir marka olabilmektir. Hedefimiz satış sonrası servis hizmetlerinde başarı ve memnuniyeti yüksek seviyede tutmak ve bunu bir standart haline getirmektir. Bu nedenle yeni yerimizde daha geniş imkanlar ve daha ferah bir ortamda sizlere hizmet vermek düşüncesindeyiz. Servisimizde Renault-MAİS tarafından organize edilen tüm kampanyalar uygulanmakta öte yandan kampanya dönemleri dışında nakit ödemelerde %10 yedek parça, %10 işçilik, %10 Renault Fix indirimi çeşitli kredi kartlarına vade farksız taksit imkanları sunulmaktadır. Firmamız halen Anadolu Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Ankara Sigorta, Ak Sigorta, Dubai Group Sigorta, Halk Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Groupama, Allianz ve Ziraat Sigorta ile anlaşmalıdır. Diğer sigorta şirketleri ile de görüşmelerimiz devam etmektedir. REM (Renault Eğitim Merkezi) den eğitimli ve sertifikalı elemanlarımızca onarımı yapılan araçların 34 nokta kontrolü ve iç ve dış temizliği servisimizde ücretsiz olarak yapılmaktadır.  

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02164590838 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba sarf etmekteyiz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemlidir.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz bu sayfada yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Alper Otomotiv olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen irtibata geçiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı