ALNO METAL İMALAT SANAYİ TİC. LTD.ŞTİ.

Firma No
BB86B7811A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Fabrikalar Yolu Orta Mahalle Aktepe Sanayi Bölgesi Onur Sokak No:5 Orhanlı-Tuzla / Istanbul / TURKEY
Telefon
02163041940
Web Site
alnometal.com
E-Posta
info@alnometal.com
Görüntülenme
13154
Navigasyon
Yol Tarifi
1990 Yılında Kurulmuş Olan 2400 Metre Karelik Çalışma alanına Sahip Olan Kuruluşundan Bugüne Kadar Genişleyen Üretim Teknolojimiz İle Elektro Metal Kaplama Ve Mobilya Aksesuarları Ve üretimi, Makine Yedek Parça Zamak (Sıcak Kamera)Baskı Sektörüne Hizmet Vermektedir .2003 Yılına Kadar Elektro Kaplama Sektöründe Faaliyet Gösteren Firmamız Müşterilerinden Gelen Talep Doğrultusunda Yaptığı Teknolojik Yatırımlar Ve Son Teknoloji Makine Parkuru Sayesinde ISO 9001 : 2000 Kalite Belgesine Sahip Kimyasal Arıtma Tesisiyle Doğaya Saygılı Üretim Yapan Müşterilerine Yarı Mamul Üretebilen Nadide İşyerlerinden Birisi Olmuştur.Firmamız Uygun Fiyat Zamanında Ve Kaliteli İş Prensibiyle Hareket Ederek Krom Kaplama Konusunda İş Sıkıntısı Yaşayan Kaliteli İhracatçı Ve Üretim Yapan Ciddi Firmalara Katkı Sağlamıştır. Elektro Kaplamada 10 Yıla Varan Deneyimle Firmamız Kaplama Konusundaki Gelişmeleri Yenilikleri İzleyerek Hedeflerine Doğru İlerlemektedir. Firmamız Uygun Fiyat Zamanında Ve Kaliteli İş Prensibiyle Hareket Ederek Krom Kaplama Konusun da İş Sıkıntısı Yaşayan Kaliteli İhracatçı Ve Üretim Yapan Ciddi Firmalara Katkı Sağlamıştır. Elektro kaplamada 10 yıla varan deneyimle firmamız kaplama konusundaki gelişmeleri yenilikleri izleyerek hedeflerine doğru ilerlemektedir.  

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02163041940 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

ALNO METAL İMALAT SANAYİ TİC. LTD.ŞTİ. olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetler için yorumları da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamızla iletişime geçiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı