Almer Mermer

Firma No
0BF2DD702E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Dersaadet Cad. No.25 Paşaköy / Sancaktepe / İstanbul
Telefon
02164229056
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
almergranit.com.tr
E-Posta
info@almergranit.com.tr
Görüntülenme
12996
Navigasyon
Yol Tarifi
Almer Granit Mermer İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. 1993 yılında İstanbul´da Küçük bir mermer atölyesinde, mermer ve granit sektöründe hizmet vererek iş hayatına başlamıştır. 2000 yılında aile şirketi olarak kurulan Almer İnşaat Hafriyat San. ve Tic. Ltd. Şti. ile ticari hayatına profesyonel ve kurumsal yapıda devam etmiştir. 2000 yılından itibaren Taahhüt, altyapı, üstyapı, yol, köprü, kavşak, duble yol vb. farklı inşaat sektörlerinde hizmet vermeye devam etmektedir. 2011 yılı itibari ile şirketin ünvanı, ALMER GRANİT MERMER İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak değiştirilmiştir. 2011 yılı Haziran ayında tamamlanan Sancaktepe´deki fabrika ile birlikte özellikle granit ve mermer sektöründe güçlü bir firma olma yolunda ivme kazanılmıştır.  

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02164229056 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemizle iletişime geçiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almer Mermer , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Bizleri ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı