Alkor Group (Al-Kor Makina)

Firma No
FC8C3CC6DC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Bakırcılar Ve Pirinçciler Sanayi Sitesi Leylak Cad. D:12
Telefon
02128765820
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
al-kor.com.tr
E-Posta
al-kor@al-kor.com.tr
Görüntülenme
12091
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız AL-KOR, 1970 yılında Dolapdere?de 80 m2 alanda faaliyetine başlamıştır ve günümüzde 8400 m2 alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere, Asya, Afrika ve Amerika kıtalarında bulunan ülkelere ihracat yapmaktadır. Gelişen Teknoloji, değişen müşteri talep ve beklentilerine göre imal ettiği ve geliştirdiği ürünlerini, uzman kadrosu, bilgi birikimi ve üstün standartı ile sunan AL-KOR, alanındaki liderliğini sürdürmektedir. AL-KOR, Kalıp Tasarım, Kalıphane, Plastik Enjeksiyon, Pres Metal İşletme ve Sac İşlevleri, Otomasyon Montaj ve Test Bölümleri ve Kalite Yönetim Bölümleri ile Beylikdüzü ve Hadımköy adreslerinde hizmet vermektedir. AL-KOR, AQA (american Quality Assessors) ISO 9001:2000 ve TS 16949:2002 kalite sertifikalarına sahiptir. AL-KOR, otomotiv sektörü başta olmak üzere, telekomünikasyon, beyaz eşya, CNC, CAD, CAM ve kamera teknolojilerini kullanarak aşağıdaki konularda hizmet vermektedir. Kalıp, Otomasyon ve inalatı: Her türlü metal, plastik ve prograsif imalatları, montaj, test aparat ve cihazları ile otomasyon makinaları ve hatları Sac İşlevleri: Kesme, sıvama, bükme, eğme, ezme, form derin çekme işlemleri Enjeksiyon İşlemleri: Plastik Enjeksiyon İşlemleri (insertli, çift komponentli ürünler) Metal İşleme  

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba sarf etmekteyiz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Alkor Group (Al-Kor Makina) , hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02128765820 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı