Alkar Alüminyum

Firma No
08F0D65B3D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İzmir Yolu 8. km BALIKESİR
Telefon
02662830083
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
alkar.com.tr
E-Posta
info@alkar.com.tr
Görüntülenme
13972
Navigasyon
Yol Tarifi
1997 yılında kurulmaya başlanan ALKAR ALÜMİNYUM Mayıs 1998? de üretime geçmiştir. ALKAR ALÜMİNYUM , yurt içi ve yurt dışına yönelik olarak üretimini İzmir yolu üzerinde toplam 33.000 m²? lik alan üzerinde kurulu olan 10 000 m²? lik kapalı alanda sürdürmektedir. Yapı sektöründe kullanılan Kapı,Pencere,Cephe sistemlerinde kendi geliştirdiği ?Mimari Çözümler? ve sanayinin her dalında kullanılan ?Endüstriyel Profiller? konularında hızlı çözümler üretmektedir. Dökümhane,kalıphane,ekstrüzyon presleri,eloksalhane, elektrostatik toz boyahaneleri,ürün geliştirme bölümleriyle, entegre bir tesis olanALKAR ALÜMİNYUM tam bir müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Kurulduğundan bu yana , kaliteli ürünler ve hızlı çözümler konusunda taviz vermeyen bir anlayışla, kaliteye en uygun maliyetle ulaşmayı hedeflemiştir.  

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı planladığınız hizmetlerle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamızla irtibat kurun.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02662830083 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Alkar Alüminyum olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı