ALINTADIN.COM - Yöresel Ürünler

Firma No
FEACA16A7C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Telefon 0850 420 2 446 (Erzincan) E-Posta
Telefon
08504202446
Yetkili
Abdullah ÖVET (e-ticaret sahibi)
Web Site
alintadin.com
E-Posta
info@alintadin.com
Görüntülenme
11951
Navigasyon
Yol Tarifi
ALINTADIN.COM, Erzincan Tadın Yöresel Mamüller?i markasıdır. Erzincan Tadın Yöresel Mamülleri, günümüzde unutulmuş ve de bilinmeyen yöresel, doğal mamülleri ve köy ürünlerini tekrar gün yüzüne çıkarmayı baz alarak 1996 yılında, Başta Erzincan olmak üzere birçok şehrin yöresel ürün ve mamüllerini imalat yapmayı hedef alarak kurulan bir markadır. Firmamız pestil ve pestil ürünleri köme pekmez, marmelat, lokum, ezme gibi aynı türden ürünleri en doğal haliyle meyvelerin ta kendisini kullanarak üretmektedir. Üretilen bu ürünlere kullanılan kurutulmuş meyveleri kendi bağlarında vede bahçelerinde yetiştiren köylü halkımızdan bizzat yerine giderek en taze ve de yeni ürünleri alır, üretim gününe kadar tekrar temizlenir, vakum ambalaj yaparak soğuk hava deposunda muhafaza eder. Bunun yanı sıra üretilen bu ürünlere kullanılan kuruyemiş çeşitlerini de her birini kendi yöresinden markalaşmış kuruluşlardan temin ederek soğuk hava deposunda vakumlu ambalajlarda üretim gününe kadar muhafaza eder. Tadın sadece bu ürünleri üretmekle yöresel ürünleri temsil etmekle kalmayıp, bu sektör kolunda bulunan yöresel yemek yiyecek bakliyat ve de şarküteri ürünlerini de, gerek köylü halkımızdan, gerek ev hanımlarımızdan alarak halkımıza sunuyoruz.  

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 08504202446 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

ALINTADIN.COM - Yöresel Ürünler , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Mükemmel veya güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçin.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı