Alimoğlu Mermer

Firma No
99319396C3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İzmir - Ankara Karayolu 25. km. Kemalpaşa İZMİR
Telefon
02328770340
Web Site
alimoğlu.com
E-Posta
info@alimoglu.com
Görüntülenme
12953
Navigasyon
Yol Tarifi
BİZ KİMİZ, NE YAPTIK? Alimoğlu Mermer Granit A.Ş.; temelleri yaklaşık 70 yıl önce 1. nesil dedemiz tarafından atılan köklü bir aile şirketidir. İşe; 1940 yılında Denizli Traverten ocakçılığı ile başlamış, kısa süre içinde Afyon Bacakale´de fabrika kurup üretim faaliyetlerine adım atmıştır. Kaliteli üretim yapmak amacıyla modern teknolojiden yararlanılmış ve Almanya´dan kumlu katraklar ithal edilip üretim anlayışını farklı bir boyuta taşımıştır. Üretime hızlı ve modern makinalarla giriş yapmamız kısa vadede meyvelerini vermiş ve ANITKABİR, TBMM BİNASI gibi dönemin prestijli projelerine imza atmamızı sağlamıştır. 1989 yılında ise şu anda çalıştırdığımız İzmir´deki fabrikayı devralıp, teknolojik altyapısını modernize ederek üretim kapasitesini arttırdık ve liman şehri İzmir´de olmanın avantajını da kullanarak daha çok İhracat yapmaya yöneldik. Perakendeci ve toptancılara doğrudan İhracat yapmanın yanı sıra yurtdışında da proje ağırlıklı çalışmalarımıza ivme kazandırıp dünya genelinde başarılı projelerde ismi sıkça anılmaya başlayan bir marka haline gelme yolunda ilerledik. Traverten ocakçılığı yapmanın getirdiği avantajla 2003 yılında Amerika´da kendi bünyemizde depo açarak Amerika piyasasına doğrudan ve hızlı servis vermeye başladık. Bununla beraber müşterilerimize avantajlı ve yeni ürünler sunmak adına ocakçılık faaliyetlerimize de hız kazandırıp Afyon, Akhisar, Antalya ve Isparta´da çeşitli ocakları faaliyete geçirdik. Yılların getirdiği bilgi birikimi neticesinde firmamız şu anda 3. ve 4. nesil tarafından birlikte idare edilmekte ve emin adımlarla yeni nesil teknolojik altyapısıyla kendini sürekli geliştirmektedir.  

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02328770340 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için çok önemlidir.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için işletmemizle irtibat kurun.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Alimoğlu Mermer olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı