Alimar Makina

Firma No
97EBE32212
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kazımkarabekir Cad. Örnek Han. No: 27/15-2 İskitler / Ankara
Telefon
03123841580
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
alimar.com.tr
E-Posta
info@alimar.com.tr
Görüntülenme
13039
Navigasyon
Yol Tarifi
ALİMAR, kuruluşundan günümüze kadar titiz çalışması, çalıştığı firmalar ve müşteriler nezdinde sağladığı yüksek güven ile hedeflerini tutturma azmi ve kararlılığı içerisindedir. Alimar, jeneratör sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeler ışığında Balıkesir´de bulunan fabrikasında, EURO ENERGY ve ALİMAR markaları ile üretim yapmaktadır. 2003 yılında başlamış olduğu üretimine 2014 yılında Balıkesir Organize Sanayi Bölgesindeki 45,000 m2 alana kurulu yeni fabrikasında devam edecektir. Alimar, başarılı ve titiz faaliyetlerinin sonucunda MITSUBISHI JENERATÖR VE FORKLİFTLERİ´nin Türkiye Distribütörlüğü başta olmak üzere birçok dünya markasını siz değerli müşterileri ile buluşturmaktadır. Jeneratörleri, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında talep gören Alimar, geleceğe doğru emin adımlar ile ilerlemektedir.  

Firmamızı ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak biz sektöründe tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 03123841580 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Alimar Makina olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizler ile iletişim kurun.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı