ALĞAN METAL ÇELİK MEKANİK TESİSAT SAN. VE TİC LTD ŞTİ

Firma No
CDBB26E85E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
KAVAKPINAR MAH ABDİ İPEKÇİ CAD NO: 104 / 7 İSTANBUL / PENDİK
Telefon
02125165530
Yetkili
ALĞAN METAL
Web Site
alganmetalcelik.com
E-Posta
info@alganmetalcelik.com
Görüntülenme
12899
Navigasyon
Yol Tarifi
ALĞAN METAL olarak; Demir Çelik Fabrikalarında, Çimento Fabrikalarında, Petrokimya tesislerinde, Boru hatlarında, kimyasal tesislerde, ilaç üretim tesislerinde, kağıt fabrikalarında, ağaç işleme tesislerinde, tekstil üretim tesislerinde, gemi/yat üretim tesislerinde; Borulama ve ekipman tasarımı, proje ve detay mühendisliği hizmetleri, Boru ve ekipman imalatı ve montajı hizmetleri vermekteyiz. Şirketimiz; tecrübeli yönetim kadrosu, bilgisayar destekli tasarım ekibi, donanımlı mühendislik ekibi, sertifikalı kaynak ekibi, çok iyi yetişmiş imalat ve montaj ustaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgileri, projeleri ve referanslarımızı şu anda bulunduğunuz internet sitemizde de görebilirsiniz. ALĞAN METAL, sanayi bölgesi İSTANBUL´da kurulmuş olan MÜHENDİSLİK, PROJE, İMALAT ve MONTAJ firmasıdır. Parolamız; en kaliteliyi, en kısa sürede, en ucuza mal edebilmektir. Bugüne kadar tamamladığımız projeler ve referanslarımız kalitemizin kanıtıdır. Müşterilerimize ve ülkemiz sanayine hizmet vermekten kıvanç duyarız. Firmanızın mevcut projelerinde ve yeni yatırım projelerinizde sizlere de hizmet vermeyi umut eder, işlerinizde başarılar dileriz.  

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02125165530 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili tüm bilgilere web sitemizden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

ALĞAN METAL ÇELİK MEKANİK TESİSAT SAN. VE TİC LTD ŞTİ olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı