ALĞAN METAL ÇELİK MEKANİK TESİSAT SAN. VE TİC LTD ŞTİ

Firma No
60E2B21732
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
KAVAKPINAR MAH ABDİ İPEKÇİ CAD NO: 104 / 7 İSTANBUL / PENDİK
Telefon
02125165530
Yetkili
ALĞAN METAL
Web Site
alganmetalcelik.com
E-Posta
info@alganmetalcelik.com
Görüntülenme
12722
Navigasyon
Yol Tarifi
ALĞAN METAL olarak; Demir Çelik Fabrikalarında, Çimento Fabrikalarında, Petrokimya tesislerinde, Boru hatlarında, kimyasal tesislerde, ilaç üretim tesislerinde, kağıt fabrikalarında, ağaç işleme tesislerinde, tekstil üretim tesislerinde, gemi/yat üretim tesislerinde; Borulama ve ekipman tasarımı, proje ve detay mühendisliği hizmetleri, Boru ve ekipman imalatı ve montajı hizmetleri vermekteyiz. Şirketimiz; tecrübeli yönetim kadrosu, bilgisayar destekli tasarım ekibi, donanımlı mühendislik ekibi, sertifikalı kaynak ekibi, çok iyi yetişmiş imalat ve montaj ustaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız hakkında daha ayrıntılı bilgileri, projeleri ve referanslarımızı şu anda bulunduğunuz internet sitemizde de görebilirsiniz. ALĞAN METAL, sanayi bölgesi İSTANBUL´da kurulmuş olan MÜHENDİSLİK, PROJE, İMALAT ve MONTAJ firmasıdır. Parolamız; en kaliteliyi, en kısa sürede, en ucuza mal edebilmektir. Bugüne kadar tamamladığımız projeler ve referanslarımız kalitemizin kanıtıdır. Müşterilerimize ve ülkemiz sanayine hizmet vermekten kıvanç duyarız. Firmanızın mevcut projelerinde ve yeni yatırım projelerinizde sizlere de hizmet vermeyi umut eder, işlerinizde başarılar dileriz.  

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemlidir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

ALĞAN METAL ÇELİK MEKANİK TESİSAT SAN. VE TİC LTD ŞTİ , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen irtibata geçin.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02125165530 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı