Aldatmaz Grup

Firma No
E1EDD27035
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Tuna Mah. Mahmut Bey Cad. No:29/145 Atışalanı Esenler / İSTANBUL
Telefon
02124322020
Web Site
aldatmaz.com.tr
E-Posta
info@aldatmaz.com.tr
Görüntülenme
14398
Navigasyon
Yol Tarifi
Aldatmaz Şirketler grubunun temelleri 1962 yılında ilk olarak otomotiv sektörüne atılmıştır. Aldatmaz markası bünyesinde şuan MITSUBISHI-DAF-SİGORTA-TURİZM-İNŞAAT-GIDAYATIRIM ve DANIŞMANLIK alanlarında çeşitli faaliyetler yürütülmektedir. Aldatmaz Motorlu Araçlar; yurt içinde 1989 yılından bu yana, 3850m² alan üzerinde faaliyet gösteren Esenler Plazada MITSUBISHI-TEMSA yetkili bayiliği yapmaktadır. Satış, satış sonrası hizmetler, Yedek Parça ve İkinci El araç Alım-Satımı alanlarında hizmet vermektedir. Kazakistan?da bulunan ortaklığı ile Bosfor Motor?s bünyesinde DAF-MITSUBISHI-TEMSA distribütörlüğü yapmaktadır. Aldatmaz markası; yıllardan bu yana verdiği hizmetlerde ?güvenilir ve dinamik? kavramları ile eşdeğer olmuştur. Güven atmosferini inşa etmek için odak noktasında sürekli müşteri memnuniyetini bulunduran Grup, bu memnuniyetin sürekli gelişim ve eğitimle mümkün olduğunun bilincindedir. Bu bağlamda; çalışanlarını değişen piyasa koşulları ve yenilenen tüketici tercihlerine hazırlamak için gerek şirket içi gerekse şirket dışı bir çok eğitime tabi tutmaktadır. Satın alınan araçların her turlu kaza ve tehlikeden korunması için, müşterilerin bütçe ve isteklerine en uygun kasko ve sigorta paketlerini belirlemek ve herhangi bir sorun esnasında her zaman destek olmak için sürekli çalışan sigorta ekibi, Aldatmaz bünyesinde birçok sigorta şirketinin acenteliğini yürütmektedirler. Aynı zamanda sigorta firmamız sadece araç sigortası değil ihtiyacınız olan her alanda sigorta hizmeti sunmaktadır. İkinci El araç satışında da uzmanlaşmış olan Aldatmaz Otomotiv, her marka aracın ikinci el alım ve satımının yapıldığı bu merkezde lüks binek araçların yanı sıra ticari araçlar da müşteri ile buluşturulmaktadır. İkinci elde de güven ve bilinirlik ilkelerini sürdüren Aldatmaz Otomotiv hem şahsi araç kullanıcıları hem de diğer galeriler için önemli bir iş ortağıdır. Aldatmaz şirketler grubu olarak 1995 yılından itibaren Emlak ve Gayrimenkul alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Antalya ve İstanbul?un muhtelif yerlerinde inşaat çalışmaları yapmakta olan firmamız yılların deneyimine dayanarak siz değerli müşterilerimize sağlıklı güvenilir bir yaşam sunmaya devam etmektedir..  

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02124322020 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Bizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Aldatmaz Grup olarak bizler hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle üst düzey çaba göstermekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Profesyonel ya da kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı