Alçin Alüminyum Çinko Haddecilik Ticaret ve Sanayi

Firma No
86EE4497A0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Bayramoğlu Kavşağı Türkpetrol Benzin istasyon arkası 41420 Çayırova, Gebze / Kocaeli
Telefon
02626530650
Yetkili
Ali Gazioğlu
Web Site
alcin.com.tr
E-Posta
info@alcin.com.tr
Görüntülenme
13495
Navigasyon
Yol Tarifi
Alçin Alüminyum Çinko Haddecilik Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1972 yılında alüminyum, çinko, bakır, pirinç ve sair metal haddeciliği yapmak üzere Gazioğlu kardeşler tarafından kuruldu. 1974 yılında Japon UBE firmasından 1800 tonluk tam otomatik bir ekstrüzyon pres ithal edilerek alüminyum profil imalatına başlandı. Yönetim kurulunu da oluşturan şirket kurucularının üretimin her kademesinde görev almaları ve sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeleri sonucunda şirket, kısa zamanda kalite ve teknoloji bakımından dünya standartlarında üretim yapan tam entegre tesisiyle Türkiye?nin önde gelen alüminyum profil üreticisi oldu. Alçin, aynı zamanda döküm, kalıp imalatı, ısıl işlem, nitrasyon, eloksal, elektrostatik toz boyama işlemleri için zamanının en yeni teknolojilerini uygulayarak üretim sürecinde tam entegrasyonu sağladı. Firmamız bünyesinde CNC tezgahlarla desteklenmiş kalıphane, Hertwich yatay döküm, 1800 ton ve 2500 tonluk iki adet full otomatik UBE Japon ekstrüzyon presi, double puller?lı full otomatik robot sistem konveyor, germe kesme ve istifleme ünitesi, 48.000Amp Italtechno eloksal tesisi, çift kabinli 48 püskürtme boya tabancası olan full otomatik elektrostatik boya ünitesi, 7 metreye kadar profil çalışabilen CNC mekanik işlem üniteleri barındırmaktadır. Bu sayede müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz.  

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02626530650 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Alçin Alüminyum Çinko Haddecilik Ticaret ve Sanayi olarak hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı