ALBA Kalıp ve Otomasyon Makinaları

Firma No
362B8241A4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
TOSB Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 11. Yol No:9 41480 Şekerpınar - Çayırova - KOCAELİ
Telefon
02626582000
Yetkili
Ali ÖZVANLIGİL
Web Site
albagroup.com.tr
E-Posta
info@albagroup.com.tr
Görüntülenme
13004
Navigasyon
Yol Tarifi
ALBA Kalıp, ALBA Ferforje, ALBA Plastik , ALBA Rot Rotil ve Hidrolik Dövme olmak ve Alba Ferro Metal İşleme Ticaret A.Ş olmak üzere beş ayrı üretim / satış merkezleri ile imalat sektöründe yer almaktadır. Alba?nın asıl faaliyet alanı imalat sektörüne plastik enjeksiyon kalıpları, Metal enjeksiyon kalıpları, saç kesme ve form kalıpları, sıcak dövme kalıpları yapmaktır. Bununla birlikte kalıp ile imalatı yapılan, ,ağırlıklı otomotiv yan sanayinde plastik enjeksiyon ve dövme grubuna ayrıca Yapı sektöründe ferforje aksesuar üretimine hizmet vermekteyiz. ALBA 1992 Şubat ayından beri aktif olarak sürdürdüğü iş yaşantısında günümüzde 25.000 m2 kapalı alan ile öncelik olarak mükemmellik felsefesinin şirket genelinde yaygınlaştırılmasına özen göstermektir. Şirket kültüründe, çalışanların mutluluğu, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve memnuniyeti esastır. ALBA GRUP oluşturmuş olduğu markalarıyla ve yatırımlarıyla müşterilerini takip etmekte ve en iyi hizmeti vermektedir VİZYONUMUZ Şirketimiz kullandığı teknoloji,ürün ve hizmetlerin kalitesi,güveninirliği , farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlaması ve nitelikli insan gücünü bünyesinde istihdam etmesiyle sektörün lider kuruluşlarından biridir. MİSYONUMUZ Müşterilerimiz için değer yaratmak ,beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek ürünlerimize sahip çıkmak ve ilk satış sonrası yanlarında olmak, rekabetçi ve sürdürebilir büyüme potansiyelini çalışanlarımızla paylaşmak için varız  

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

ALBA Kalıp ve Otomasyon Makinaları olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02626582000 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı