Al-San Alüminyum

Firma No
98A9A1FA59
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Beylik Bağı Mh. Güney Yanyol Cd. No:56 Gebze - Kocaeli / TÜRKİYE
Telefon
02626792400
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
alsan.com.tr
E-Posta
info@alsan.com.tr
Görüntülenme
13571
Navigasyon
Yol Tarifi
1968 yılında Kerim YILMAZ, Zeki GÜNAY, Recep BERK, Hayrettin ARDUMAN ortaklığında kurulan firmamız yıllar içindeki ortaklık değişiklikleri sonucu Yönetin Kurulu Başkanımız sayın Muammer GÜNAY?ın öncülüğünde ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın geçmişinden bugüne kadar verdikleri katkılardan dolayı hayatta olmayan ortaklarımızı rahmet ve şükranla anıyoruz. Al-San Alüminyum Sanayi A.Ş kurulduğu günden bu yana sadece alüminyum ekstrüzyon mamulleri üretmiş olup, başka sektörlere girmeden konusunda uzmanlık boyutuna ulaşmış, yıllar içerisindeki teknolojik gelişmelere paralel olarak kendisini daima yenilemiş, yapmış olduğu yatırımları ile ekstrüzyonun yanı sıra Eloksal, Statik Boyama, Ahşap Desen, Kalıphane, Dökümhane departmanları ile tam entegre bir yapıya ulaşmıştır. Al-San Alüminyum tecrübe ve bilgi birikimi ile iç piyasanın yanı sıra üretiminin çok büyük bir kısmını başta Almanya olmak üzere gelişmiş Avrupa ülkelerindeki seçkin müşterilerimize standart ve özel profil serilerini üreterek alüminyum profilin kullanıldığı tüm alanlarda hizmet vermektedir. Al-San Alüminyum ?un üretmiş olduğu mamuller TSE, Qualanod ve Qualicoat kalite belgeleri ile üretim kalitesini belgelemiştir.  

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Al-San Alüminyum , hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanabilmek için firmamız ile irtibata geçiniz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizleri ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02626792400 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı