Akyıldız Grup

Firma No
8A2AEB9BA6
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez Mah. Selimiye Cad. No:1 Çekmeköy / İstanbul
Telefon
02166421053
Yetkili
Murat ATBAN
Web Site
akyildizgrup.com.tr
E-Posta
info@akyildizgrup.com.tr
Görüntülenme
12771
Navigasyon
Yol Tarifi
Akyıldız Grub´un temelleri 1984 yılında Erol Akyıldız öncülüğünde İstanbul da 2.el alım satımı faaliyetiyle atıldı. Akyıldız Grup bugün, otomotiv ile otomotiv yan sanayi alanlarında gayrimenkul geliştirme alanında , Sigorta alanında ve Spor sektöründe ki teşebbüsleriyle ulusal pazara yönelik olarak 70 kişilik çalışma ekibiyle çalışan hızla ve emin adımlarla büyüme ivmesine devam eden Güçlü bir ticaret kuruluşu grubudur. Otomotiv sektöründeki yetkili bayilik ağına ilk olarak 1993 yılında Üretimi Türkiye de yapılan Genoto bayiliği ile başlayan Akyıldız Grup, 2005 yılında Japon Markası Daihatsu?yu 2010 Yılında Anadolu Grubu distribitörlüğünde ki Geely markasını 2011 Yılında dünyanın en prestijli markaları arasında gösterilen Japon otomobil markası Mazda?yı 2012 Yılında Suzuki Markasını portfoyüne katarak devam etti. Otomotiv satış sonrası servis hizmetlerini ilk olarak 2005 yılında Daihatsu ile başlatan Grup, Mazda Suzuki ve Geely markasının da yetkili servisi olarak Çekmeköyde ki 4000 m2 kullanım alanlı devasa 4S plazasında hizmetini verdiği markaların müşterileriyle buluştuğu, güçlü servis altyapısına sahip koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren , Hasar anında 7/24 yol yardım hizmeti sunan Sigorta şirketleriyle anlaşmalı servis kapsamında çalışan alanında uzman güler yüzlü Hasar danışmanlarıyla ömürlük hizmet veren bilinçli bir kuruluştur. Otomotiv yan sanayi sektöründe ki yetkili bayilik ağına 2005 yılında Trafik müşavirliği hizmeti ile 2009 yılında Akü de Marka olan Varta akü ile 2009 yılında Egzoz emisyon ölçüm istasyonu ile 2010 yılında Oto Kuaför hizmeti sunan ?A HİJYEN CAR? ile 2011 yılında A Rent a CAR ile 2011 yılında Bilinirliği Türkiye pazarındaki uzun süreli varlığıyla kanıtlanan Japon markası michelin lastiklerini bünyesine katmasıyla ve devamında Japon Markası Yokohama Lastiklerini bünyesine katmasıyla devam etti. Sigorta sektöründe ki yetkili acentelik ağına ilk olarak 2003 yılında Başak Sigorta ile başlayan Akyıldız Grup 2005 yılında Güneş Sigortayı 2007 yılında Ergo sigortayı 2011 Yılında Anadolu sigortayı 2012 Yılında Allıanz Sigortayı portfoyüne kattı. Spor sektörüne girişi 2009 yılında Üsküdar Altunizade de ki Planet Spor kompleksini bünyesine katmasıyla gerçekleşti. Gayrimenkul geliştirme sektöründe ki ilk adımını 1991 yılında atan Akyıldız Grup 22 yıl boyunca bir çok gayrimenkul yapılandırmasıyla adından bahsettirmeyi başarmıştır. Akyıldız Grup ?Beklentilerinizin karşılığı? sloganıyla beklentilerinizin tam da karşılığı olarak size hizmet sunmaya devam etmektedir. Kalite şansa bırakılmaz, Akıllı alışverişin yolu Akyıldız Gruptan geçer.  

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02166421053 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Akyıldız Grup , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı