Aksoy Mermer

Firma No
B9DC70D504
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
bursa Asfaltı 13. km, 10000, Bandırma, Balıkesir,
Telefon
02667439391
Yetkili
DOĞANAY DURMUŞ (Satış - Pazarlama)
Web Site
aksoymermer.com
E-Posta
doganaydurmus@hotmail.com
Görüntülenme
12756
Navigasyon
Yol Tarifi
,Aksoy Mermer,aksoymermer.com,DOĞANAY DURMUŞ (Satış - Pazarlama),BALIKESİR,BANDIRMA,Maden ve Metal,Mermer ve Doğal Taşlar

Bu sayfadan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02667439391 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Aksoy Mermer olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizler ile iletişim kurunuz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; sizlere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı