Akmersan Mermer

Firma No
2C77C8FE4E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Mimarsinan Mah. Eski Silivri Cad.No:10/A (B.Çekmece Akçansa Çimento Fabrikası Yanı) Mimarsinan/B.Çekmece/İstanbul
Telefon
02126896602
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
akmersan.com
E-Posta
iletisim@akmersanmermer.com
Görüntülenme
12974
Navigasyon
Yol Tarifi
1983 yılında mermercilik hayatımıza İstanbul´da silimci olarak başladık. 1987 yılına kadar İstanbul´un çeşitli yerlerinde ve Şile´de çalışarak işimizi ve işçiliğimizi geliştirdik. Profesyonel olarak ilk atölyemizi 1987-1990 yılları arasında Ümraniye´de kurduk. 1991-1994 yılları arasında Bahçeşehir´de taşeronluk yaptık 1994-2002 yılları İstanbul´un Avrupa yakasında Beymersan mermerciler sanayi sitesinde referanslı ve uzman işçiliğimizle Altun Kardeşler olarak tanındık. 2003 yılında Altun Kardeşler olarak bilinen ismimizi AKMERSAN MERMER Sanayi olarak kurumsal bir çatıyla zamanın şartlarına uygun olarak gelişimimizi sürdürdük. Atölye ve Pazarlama Depomuz ; Beylikdüzü, Kıraç Beldesinde faaliyetlerine devam etmektedir. 30 yıldır sizlerden aldığı güçle sektörde emin adımlarla ilerleyen Akmersan Mermer sunduğu kaliteli hizmetlerle ve projelerle de göz doldurmaya devam etmektedir.  

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamızla irtibat kurun.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02126896602 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Akmersan Mermer olarak bizler hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Aldığınız ve alacağınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. İşletme olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı