Akgün Halı Yıkama

Firma No
956C0F21C4
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kayseri Melikgazi Organize sanayi yolu Üzeri Demirciler Sitesi 22.Cadde No:27
Telefon
05382306004
Yetkili
Ahmet Acay
Görüntülenme
16117
Navigasyon
Yol Tarifi
Akgün Halı Yıkama kayseri genelinde hijyenik halı yıkama yapanlar,kayseri genelinde en iyi halı yıkama,kayseri genelinde halı yıkaması yapanlar,kayseri genelinde koltuk yıkama,kayseri genelinde en iyi koltuk yıkama,kayseri genelinde battaniye yıkama,kayseri genelinde yorgan yıkama,kayseri genelinde perde yıkama,kayseri genelinde stor perde yıkama,melikgazide halı yıkama,melikgazide ucuz halı yıkama,melikgazide en iyi halı yıkama,melikgazide hijyenik halı yıkama,melikgazide halı yıkaması yapanlar,kayseri melikgazide halı yıkama,kayseri melikgazide en iyi halı yıkama,melikgazide koltuk yıkama,melikgazide yerinde koltuk yıkama,melikgazide battaniye yıkama,melikgazide yorgan yıkama,melikgazide kilim yıkama,melikgazide perde yıkama,melikgazide stor perde yıkama,melikgazide cami halısı yıkama,melikgazide otel halısı yıkama,melikgazide kreş halısı yıkama,kayseri akgün halı yıkama,melikgazi akgün halı yıkama,akgün halı yıkama,hacılarda en iyi halı yıkama,hacılarda koltuk yıkama,kayseri merkezde halı yıkaması yapanlar,kayseri merkezde en iyi halı yıkama,kayseri halı yıkama,kayseride halı yıkama,kayseride en iyi halı yıkama,kayseri en iyi halı yıkama

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 05382306004 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Profesyonel ve güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen bizler ile irtibata geçin.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Bizleri ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Akgün Halı Yıkama olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı