Akgül Kolonya

Firma No
4DBC7A8E1E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Porsuk Bulvarı No:1 / Eskişehir
Telefon
02222322449
Web Site
akgulkimya.com.tr
Görüntülenme
12854
Navigasyon
Yol Tarifi
Kurucumuz Sayın Muammer AKGÜL 1954 yılında zamanın kısıtlı olanakları ile ESKİŞEHİR de ufak bir imalathane kurarak kolonyacılık sektöründe imalata başlamıştır. Zamanın imkan ve olanakları ile ürün grubunu geliştirmek adına gelen istek ve taleplere cevap verebilmek için bugünkü tesislerine yatırım yapmıştır. Firmanın ürün yelpazesinde Kolonya, Parfüm, çeşitli kozmetik ürünleri ve endüstriyel temizlik ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerini, yurtiçinde oluşturduğu bayi ağı ile pazarlamaktadır. Almanya, İngiltere, Belçika gibi çeşitli ülkelere ihracat yapmaktadır. Daima kaliteli malı, uygun fiyatlarla sunarak uzun yıllar müşterilerine hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kozmetik alanındaki birikimlerini ve uzun yıllara dayanan tecrübelerini genç ve dinamik yöneticileri ile geliştirmeye ve pekiştirmeye devam etmektedir . Firmamızın başarısındaki temel faktör; müşterilerine orijinal, özgün ve değerli ürünler sunmak, kalite ve standart devamlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamayı hedef alan temel politika ve kararlılığıdır. Türkiye?nin çeşitli illerinden tarafımıza ulaşan bayilik talepleri değerlendirilirken, her ay onbinlerce müşterimizi AKGÜL® kalitesi ile tanıştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Vizyonumuz: Uzman ve dinamik ekibi ile müşterilerine en yüksek iş performansını sunan,sistemini sürekli geliştiren, gelişmeleri izleyen değil bir fiil yanında olan, güvenilir, saygın ve tercih edilen bir kuruluş olmak temel vizyonumuzdur. İlkelerimiz: Çalışanlar ve müşteriler ile karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük ise sırtımızı dayadığımız ilkelerimiz arasında. Kalite Politikamız: Kalite bir yatırımdır ve biz bunun bilincindeyiz. Etkin takip ve kontrol sistemlerimiz ile yüksek verimlilik sağlayarak; işlerimizde minimum hata ve optimum sürati hedefliyoruz. Kalite güvencemizi, müşterilerimizin beğeni ve güvenini sürekli kılarak pekiştirmekteyiz.  

Akgül Kolonya olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve mümkün olan en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02222322449 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ve konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için işletmemiz ile irtibata geçin.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak alanında öncü firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı