Akeno Arıtım Sistemleri

Firma No
0A0923D7FC
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
22 SOK. ATANUR APT. K:2 D: 4, Çınarlı, Seyhan, Adana
Telefon
03224590014
Yetkili
BERKANT DEGER (Firma Sahibi)
Web Site
akeno.com.tr
E-Posta
berkant_deger@hotmail.com
Görüntülenme
14066
Navigasyon
Yol Tarifi
AKENO Su Arıtma Teknolojileri 1993 yılında Adana da kurulmuştur. 20 yıllık deneyimi ile Akdeniz bölgesinde kesintisiz hizmet ve çözümlerle yanınızda olmuştur. Ekiplerimizle tüm müşterilerine en geç 24 saat içerisinde servis hizmeti ve malzeme teminini sunabilen ve bu bölgedeki depoları ile kendi sektörünün en geniş ürün grubuna ve stoğuna sahiptir.  

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Bizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemlidir.

Mükemmel ve güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için firmamız ile iletişim kurun.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İşletme olarak sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03224590014 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Akeno Arıtım Sistemleri olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Almayı planladığınız hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı