AKÇELİK DEMİR ÇELİK-İzmir

Firma No
058543AAA9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB) 10002 Sokak No:21 ÇİĞLİ / İZMİR
Telefon
02323767432
Yetkili
Erhan ÖNTÜRKLER
Web Site
akcelik.com.tr/
E-Posta
satis-izmir@akcelik.com.tr
Görüntülenme
12833
Navigasyon
Yol Tarifi
Müşteri beklentilerinin karşılanacağı en üst kalitede, rekabet edebilir bir fiyatta ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden AKÇELİK 1978 tarihinde İzmir de kurulmuştur. % 100 Türk sermayesiyle kurulan AKÇELİK geçen zaman içinde müşterilerine sunduğu kalite, sıkı işbirliği ve insan odaklı politikaları sayesinde sürekli gelişmesini sürdürerek büyümüştür. 1990 yılında İzmir Atatürk organize sanayi bölgesinde tamamlanan 10.000 m² alana sahip yeni fabrikasına taşınmış burada ticari faaliyetine üretim faaliyetini de eklemiştir. Sunduğu kalite ve hizmetle sektörün ihtiyaçlarına daha hızlı çözüm üretebilmek amacıyla 1999 yılında İstanbul satış ofisi müşterilerinin hizmetine girmiştir. 2000 yılında TAYSAD organize sanayi bölgesinde 13.000 m² alana sahip fabrika inşaatına başlanmış ve 2002 yılı sonunda TAYSAD organize sanayinde konuşlanan ilk beş kuruluştan biri olmuştur. Bu arada Firmamız yatırımlarını durdurmamış, 2006 yılında 3.500 m² büyüklüğünde Konya Servis merkezini de devreye almıştır. 2011 yılı itibari ile TAYSAD organize sanayi bölgesi içerisinde yeni servis merkezi inşaatına başlanılmış ve 2012 yılı itibari ile faaliyete geçirilmesi planlanmaktadır. 2011 yılı içerisinde yatırım faaliyetleri arasında yer alan Kimyasal ve Mekanik Test Laboratuvarı kurulumu için hazırlanan faaliyet planı içerisinde müşteri memnuniyeti açısından en uygun cihazlar tespit edilerek gerekli satınalma işlemleri gerçekleştirilmiş ve cihazların gelişi tamamlanarak laboratuvarın 2012 yılı başlangıcı itibari ile faaliyete geçirilmesi planlanmaktadır.  

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

AKÇELİK DEMİR ÇELİK-İzmir olarak hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Bizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres ya da konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için işletmemizle irtibat kurun.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02323767432 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı